conquest-paradise

real rpg

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Everyday.

In jos 
AutorMesaj
David M.

Data de inscriere : 12/08/2010

MesajSubiect: Everyday.   Joi Aug 12, 2010 8:55 pm

Isi dadu geaca jos si se aseza pe pat.Casca putin aducand mana la gura apoi se uita cu o privire goala la tavanu` alb.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Kriss

MesajSubiect: Re: Everyday.   Joi Aug 12, 2010 8:58 pm

Aveam un pachet imens in mana,era de la postasul care se accidentase la picior si nu a mai putut urca asa ca m`a rugat pe mine sa`l expediez,in plus ma si platise,dar nu asta conta acum.Speram sa nu gresesc usa.M`am apropiat de suprafata din lemn si am batut cu piciorul in ea,pentru ca mainile imi erau ocupate.
Sus In jos
David M.

MesajSubiect: Re: Everyday.   Joi Aug 12, 2010 9:01 pm

Se ridica usor de pe pat dandusi manusile jos din mana apropiindu-se usor de usa.Intinse usor primele cateva degete in speranta ca va deschide usa,deodata un vibrat simti in buzunarul blugilor,il ignora si isi indeplini misiunea.
-Da? il studie pe tipu`din fata usii.
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: Everyday.   Joi Aug 12, 2010 9:06 pm

Cand usa a fost deschisa,am zambit victorios,se parea ca nu asteptasem mult,acum tot ce mai trebuia sa fac era sa ii dau pachetul ala si sa ii spun de ce l`am adus eu si nu postasul.I`am putut vedea decat fata,doar atat,din cauza imensului obiect de il aveam in brate.In ciuda marimii sale nu era foarte greu.
-Uhm...m`am balbait putin inainte de a incepe sa zic ceva,pentru ca nu imi gasisem cuvintele.Sunt Kriss,postasul m`a rugat sa iti dau asta pentru ca a avut o problema si nu a mai putut urca.
Sus In jos
David M.

MesajSubiect: Re: Everyday.   Joi Aug 12, 2010 9:08 pm

-Aaa,probabil trebuie sa fie ..... se intrerupse putin inainte sa precizeze ce era in colet.
-Intra cu el inauntru.ii indica scurt brunetu`asteptand ca baiatu`sa intre tinand usa larg deschisa si el dandu-se din ea.
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: Everyday.   Joi Aug 12, 2010 9:10 pm

Atunci cand am auzit a doua replica a lui,m`am asigurat ca nu ma lovesc de nimic si am intrat in incapere,orpindu`ma in mijlocul acesteia.
-Realizezi ca trebuie sa ma platesti ca l`am adus pana aici,nu?i`am zis destul de serios,insa glumeam.
Sus In jos
David M.

MesajSubiect: Re: Everyday.   Vin Aug 13, 2010 1:56 pm

-Probabil,da`sa nu te astepti la sume mari.dadu indiferent din umeri si lua coletu`punandu-l intr-un colt al incaperii.
Ii facu semn tanarului sa se indrepte pe coridorul din fata lui care la capat avea livingul,in timp ce el se indrepta spre bucatarie.
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: Everyday.   Vin Aug 13, 2010 4:16 pm

Acum ca scapasem de coletul ala imens il puteam vedea mult mai bine,vazand si semnul pe care mi`l facuse.Am aprobat din cap si m`am indreptat spre hol,ajungand apoi intr`o alta incapere.Acela trebia sa fie livingul.M`am facut comod,asezandu`ma pe canapea.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Everyday.   

Sus In jos

Everyday.
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
conquest-paradise :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: