conquest-paradise

real rpg

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

I don't have a title

In jos 
Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Chris

Data de inscriere : 13/08/2010
Localizare : Intr-un loc cat se poate de retras, specific mie

MesajSubiect: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 12:21 am

Imi las tigara stinsa, sa cada pe hol, nepasandu'mi daca e curat sau nu pe jos. Imbracat in niste blugi stramti negri, o curea cu tinte si un tricou negru cu numele formatiei mele preferate pe el , pasesc indiferent spre noua camera. Privesc numarul 6. Imi musc buza fiind cat de acord cu acesta. Apas clanta usii, intrand in incapere. Am fost dezamagit de infatisarea acesteia, dar nici ca'mi pasa prea mult. Imi las bagajul la intrare, scotand creionul negru de ochi din buzanarul blugilor. Ma indrept spre oglinda incepand sa'mi conturez ochii cu el, apoi lasandu-l pe dulapiorul din fata oglinzii. Ma asez pe marginea patului, uitandu-ma in jur si gandindu-ma la schimbarile ce ar trebui sa le fac.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Kriss

Data de inscriere : 12/08/2010

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 12:36 am

Imbracat intr`o pereche de blugi stramti,un tricou verde inchis si un hanorac gri,am iesit din camera mea,mergand cu placa de skate in mana pe holul pustiu.Nu era nimeni la ora aceea,oare cat sa fi fost ceasul?Nu eram obisnuit sa plec de acasa cu vreun ceas sau telefon la mine,pentru ca ma tot suna mama si uram chestia asta.M`am oprit brusc,punand placa jos.Aveam chef sa cobor scarile pe ea pentru a ajunge mai repede afara.Mi`am luat putin avant si am inceput sa cobor,marind viteza cu fiecare treapta pe care o coboram.Ajunsesem deja la o viteza prea mare si nu ma mai puteam opri.Vedeam in fata ochilor o usa,asa ca m`am lovit de ea cu fata.Noroc ca era intredeschisa si nu mi`am rupt nasul.Am cazut intr`o incapere,pe jos, fara sa imi dau seama unde sunt.Atunci cand mi`am ridicat capul,am vazut un tip langa pat.
Sus In jos
Chris

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 12:43 am

Intrerupt din gandurile, sau mai bine spus din planurile propuse,imi ridic privirea atintita pe podea, uitandu-ma spre persoana ce navalise in camera mea. Ridic o spranceana,parand ciudat sa vad pe cineva cum da buzna in camera.Observ ca persoana "neinvitata" era baiat, stilul lui fiind destul de apropiat,poate prea apropiat de cel visat.Singurul lucru care m-a atras pe moment a fost placa ajunsa pana in dreptul usii. Trag aer in piept , dupa care ma ridic de pe marginea patului,indreptandu-ma spre el. Ii intind mana, dorind sa-l ajut sa se ridice:
-Nevoie de ajutor?
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 12:50 am

In acea clipa speram doar ca nu picasem intr`un moment nepotrivit,asa ca mi`am atintit privirea spre brunet sa vad ce face,dar nu facea mare lucru,doar statea.Am observat cum se apropie incet de mine,dandu`mi o mana de ajutor.I`am prins mana dupa un moment de ezitare,reusind cu greu sa ma ridic.Inca eram ametit si simteam o durere in zona genunchiului drept,cred ca ma lovisem pentru ca ma ustura ingrozitor.Mi`am inchis un ochi,rasufland,apoi tragand aer in piept.In acea clipa nu ma interesa de nimeni si de nimic,decat de placa mea.Am inceput sa imi mut privirea prin camera,vazand`o pe undeva prin apropierea ferestrei.Intrebarea tipului m`a facut sa imi mut privirea spre el.
-Ahh..Cred ca da,murmur,sprijinindu`ma de el.
Sus In jos
Chris

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 12:55 am

Nu asta imi era normala intentie, insa nimeni nu era prin zona ca sa-l mai ajute. Ii pun corpul incet peste umarul meu, ridicandu-ma, ce-i drept cam greu si pasind spre pat. Il intind usor,eu asezandu-ma jos si sprijinindu-mi capul de marginea patului. Nu-mi statea in fire sa fac lucruri de astea, probabil de asta am si reactionat astfel.Nu stiam daca ii convine ca l-am pus pe pat, dar nici ca-mi pasa acest mic amanunt,insemnificativ pentru mine. Imi atintesc privirea asupra placii, ramanand in aceeasi pozitie:
-Ai vreo zgarietura...care sa te deranjeze?
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 2:20 am

Am incercat sa ma asez singur pe pat ca de miscat ma puteam misca destul de bine.M`am simtit usurat atunci cand am ajuns pe suprafata moale,asa ca mi`am lasat capul pe spate pe o perna pufoasa,facandu`ma mai comod.Imi tineam mainile pe langa corp,atintindu`mi privirea spre genunchi.Nu puteam vedea daca am sau nu o rana pentru ca pielea era acoperita de blugii stramti.
-Presupun ca da,i`am raspuns calm,ridicandu`ma in capul oaselor pregatit sa verific.
Am apucat de materialul din blug,tragandu`l in sus .Intentia era sa il trag pana la genunchi,dar nu puteam din cauza materialului strans pe picior.
-Firar,am murmurat,neputand sa vad cat de grava era rana.
Sus In jos
Chris

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 3:26 am

La fel de tacut ca si la inceput,imi pun mana pe umerii sai si impingandu-l usor .
-Stai relaxat.Cu toate ca nu-s medic,ma voi uita eu.
Ii spun, asezandu-ma la nivelul genunchiului sau.Abia realizand ca are blugi stramti ca ai mei,oftez scurt,ridicandu-ma in picioare:
-Avem o problema. Ai blugi ca ai mei si nu stiu cum sa reactionez.Ori ti-i tai,ori sunt nevoit sa ti-i dau jos.Alege
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 3:40 am

Am simtit cum ma asez din nou cu capul pe acea perna moale,dar de data asta nu o facusem eu,ci el ma asezase acolo,impingandu`ma.Cand a zis sa ma relaxez,asta am si facut,dar nu pentru mult timp pentru ca dupa ce a incercat sa se uite la rana mea,a zis ca avem o problema.Il credeam si eu,problema cu blugii mei era chiar serioasa,iar de taiat sigur nu ii taia pentru ca nu il lasam eu.
-Nu!Sa nu ii tai!am tresarit brusc,aducandu`mi aminte ca erau un cadou de la cineva drag.Da`i mai bine jos,i`am spus,lovindu`mi usor fruntea pentru ca zisesem acele cuvinte.
Daca ii dadea jos ramaneam doar in boxeri,dumnezeule,ma faceam ca un rac la fata.Am luat perna,asteptand sa ma dezbrace de blugi ca sa ma pot acoperi cu ea.
Sus In jos
Chris

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 3:46 am

*De cand m-am facut doctor..nu stiu..*
Auzind cuvintele baiatului, trag aer in piept si indreptandu-ma spre dulap.Scot un cearsaf inchis la culoare , reluandu-mi locul langa pat.Ii desfac blugii, dandu-i incet jos,pentru a nu-l rani mai rau decat este. Ii arunc pe parchet, aruncand bucata de material peste el
-Na..macar sa nu ma faci si tu nebun.
Spun, ridicand incet cearsaful pana la nivelul genunchiului. Observo rana nu atat de grava incat sa sun la salvare dar nici de gluma nu era. Imi trec incet limba peste genunchiul baiatului,observand o mica dara de sange ce se prelingeape pat. M-am ridicat, intreptandu-ma spre dulap din nou si luand sticla de spirt plus o bucata de tifon.
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 3:53 am

Tipul parea cam stresat asa ca nu am zis nimic.Era destul de amabil cu mine si voia sa ma ajute.Atat mai trebuia,sa spun ceva gresit si sa ma dea afara,sau mai rau,sa ma violeze,parea genul de tip.Nu stiu daca asa era,dar arata ceva mai dur.Am observat cum s`a indepartat de mine si a plecat spre dulap,revenind cu un cearsaf.Nici nu aveam idee ce avea sa faca cu el,insa am asteptat.Am simtit imediat cum raman fara blugi,asa ca m`am pregatit sa ma acopar cu perna,dar mi`o luase el inainte cu acel cearsaf.Aha,deci la aia folosea.Am rasuflat usurat,atingandu`mi usor obrajii cu podul palmelor.Nu ardeam..inca.Curios,mi`am ridicat capul,fixandu`mi rana cu privirea.Nu stiam daca e grava sau nu pentru ca nu o vedeam clar,insa am simtit ceva umed pe piciorul meu.Sa fi fost sangele sau limba baiatului?Cred ca amandoua.Acel gand m`a facut din nou sa tresar,dar iarasi am ramas tacut.
Sus In jos
Chris

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 3:58 am

Tai o bucata din tifonul adus,stropind-o usor cu spirtul adus. I-o pun incet pe rana,inchizand ochii instinctiv.O presez usor ,lasand-o putin, timp in care m-am dus spre masuta si am luat o sticluta cu praf alb. Citesc pentru ce era dupa care imi reiau locul. Arunc bucata de tifon folosita, lasand sa cada putin praf pe rana sa, dupa care il pansez. Mai mult nici eu nu stiam ce sa fac. Cand imi taiam mana in cioburile oglinzilor , imi lasam degetele sa se vindece singure ,mai bine zis nu le dadeam importanta.
-Mai bine acum...
Sper
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 4:04 am

Vazand tifonul si sticluta cu lichid albastru din mana lui,am inceput sa ma sperii.Stiam ca o sa ma usture dar nu aveam de ales,trebuia sa stau nemiscat si sa rabd,doar atat.Cand a pus tifonul umed pe rana,am scos un scancet pentru ca ma ustura si mai rau ca inainte.Mi`am muscat buza destul de tare,insa noroc ca nu mi`a dat sangele.In acelasi timp mi`am inchis si ochii,poate trecea timpul mai repede asa.Simt cum eram mai liber si durerea disparuse asa ca mi`am facut curaj sa imi deschid ochii.Aveam o chestie alba pe rana,ca o pudra,apoi m`a bandajat.Ma ridic in capul oaselor si il privesc ca un copil rasfatat fix in ochi.
-Ai luat cursuri de prim-ajutor?l`am intrebat amuzat,vazand ca facuse o treaba buna.
In acel moment imi venea sa il strang in brate,pentru ca era chiar kawaii ce facuse pentru mine si in plus,de abia ne cunoscusem.
Sus In jos
Chris

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 4:08 am

Il privesc fara sa mai spun nimic. Nu eram genul care vorbea non-stop.Trag cearsaful astfel incat sa ma asigur ca el este acoperit in totalitate. Nu de alta dar nu aveam iar chef de reprosuri. Ma ridic, dandu-mi tricoul jos si aruncandu-l neglijent in dulap. Era mult prea cald ca sa mai stau si tricoul. Imi las totusi pandantivele, nevrand sa ma despart de ele. Ma asez jos,lasandu-mi capul pe marginea patului:
-Daca ai nevoie de ceva, atentioneaza-ma
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 4:13 am

Am incercat sa imi misc usor piciorul,voiam sa stiu daca pot merge,sau eram nevoit sa stau numai in pat pana imi trecea.Am vrut sa il intreb,dar de unde sa stie el?Asa ca am ezitat,stand numai cu ochii pe el sa vad ce are de gand sa faca.Se pare ca isi daduse tricoul jos,ramanand cu niste pandantive destul de dragute.I`am privit abdomenul si pielea alba,ranjind.Cand s`a asezat,am fost parca provocat sa ii ating parul.Imi placeau tepii aia ai sai si suvitele de par,asa ca nu am ezitat si mi`am trecut mana prin parul sau dintr`o singura miscare.
-Sper ca nu ai de gand sa dormi,i`am soptit.
Sus In jos
Chris

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 4:17 am

Inchid ochii,simtind mainile baiatului in parul meu. Ii deschid lent la loc, lasandu-mi capul intr-o parte.
-Ai idei mai bune?
Il intreb, ridicand o spranceana, cu toate ca era greu sa-si dea seama de acest lucru din cauza bretonului. Imi pipai pandantivul, apoi ridicandu-mi mana spre cerceii din buza.
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 4:21 am

Cand am vazut ca ma priveste,mi`am retras imediat mana,ducand`o la locul ei.Acea intrebare ma punea pe ganduri,pentru ca idei nu prea aveam,dar totusi nici ca as fi stat acolo in timp ce dormea el.Am dat scurt din umeri,continuand sa ma gandesc,insa brusc mi`a venit ideea sa ii multumesc.
-Apropo,iti multumesc pentru..tot,toate astea.O sa ma revansez,promit!i`am facut cu ochiul,privindu`i perceurile din buza.
Sus In jos
Chris

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 4:25 am

-Am facut lucrurile astea,neasteptand ceva in schimb.Nu te puteam lasa pe parchetul meu pentru totdeauna.
Ii spun, facandu-i cu ochiul, cu toate ca si acesta fiind un semn destul de greu de observat. Imi lipesc mainile de podea,sprijinindu-ma de ele si pasind iar spre dulap
*mai bine m-as lipi naibii de dulapul asta si nu as mai afce atatea drumuri*
Deschid partea de jos, scotand o plapama si o perna, dupa care le intind pe jos. Nu aveam de gand sa dorm, insa nici incomod nu puteam sta.
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 4:31 am

Ma gandeam la ce spusese el,scapandu`mi un mic oftat.Unii poate chiar ar fi facut`o.Mi`a atras din nou atentia cand s`a ridicat si a plecat spre dulap,luand o patura si o perna.Le intinsese pe jos,facandu`ma sa imi maresc ochii.Nu se putea..din cauza mea statea acolo.
-De ce stai jos?
Ce intrebare penibila,era evident ca ii ocupam tot patul.M`am strans,facand mai mult loc in pat.
-Hey,imi pare rau,cand mi`ai zis sa ma relaxez m`am simtit ca la mine acasa,am zambit prosteste,dandu`i de inteles ca ii facusem loc si ca se putea aseza in pat,langa mine.
Sus In jos
Chris

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 5:18 am

-Nu-i nimic.De multe ori am dormit pe jos.
Spun,nevrand sa il incomodez pe pat.
-Oricum,nu am de gand sa dorm.
Zambesc amintindu-mi vorbele sale.Vroiam sa il intreb daca se simte mai bine insa m-am oprit. Nu aveam de gand sa-l iau acum la interogatoriu apoi sa spun ceva ce as putea regreta.
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 5:22 am

-Dar..Ma simt prost ca tu stai acolo,i`am zis,facand o moaca de copil bosumflat.
Ma pricepeam la asta,asa ca l`am privit,incercand sa ii atrag atentia si sa ma vada.Cand am auzit ca nu vrea sa doarma m`am usurat,chiar nu aveam de gand sa il las,ori il bateam la cap ori incepeam sa tip sau sa plang,gaseam eu ceva daca isi inchidea ochii.
Sus In jos
Chris

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 5:28 am

-Eu te-am tarat pana in patul meu,deci nu ai avea de ce.
Spun,incercand sa ma scuz.Realizam ca daca ma bagam in pat cu el nu puteam sa ma stapaneam si pateam ca de fiecare data.Trag aer in piept,deschizand sertarul noptierei si scotand un pachet de tigari. Ma ridic, indreptandu-ma spre geam si cautandu-mi prin buzunar bricheta. Scotocesc putin timp dupa care o gasesc.Imi aprind tigara,tragand un fum din ea si aruncand-o imediat. Imi reiau locul, putin cam nervos si simtind necesitatea dea fuma. Incercam cu greu sa numai pun mana pe pachet, nu de alta dar nu vroiam sa-l deranjez pe baiatul ranit.
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 5:37 am

Dupa ce am auzit ce a spus,am tacut.Deci nu voia sa vina?Bine,atunci..M`am intins din nou pe tot patul,uitandu`ma din cand in cand la bandajul meu de la picior.Tipul iar mi`a atras atentia,facandu`ma sa ma uit numai la el.Se parea ca voia sa fumeze,nu ma deranja asta atat timp cat nu imi venea mie tot fumul.M`am ridicat in capul oaselor,dorind sa ma ridic de tot din pat,amortisem deja chiar daca ma foisem tot acest timp.Cand sa ma ridic,m`am sprijinit de marginea patului,reusind sa stau in picioare.Nu era asa de greu cum parea,iar piciorul nu ma durea prea tare,cred ca puteam merge.Am inceput sa ma clatin,parca eram beat,dar nu din cauza ranii ci din cauza cearsafului ce mi se incolacise intre picioare si nu ma lasa sa merg.Dar acest lucru nu m`a impiedicat,am facut un pas si am simtit cum imi pierd de tot echilibrul,dar am revenit imediat pe picioare atunci cand cearsaful a cazut de pe mine,dezvelind culoarea boxerilor.
Sus In jos
Chris

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 5:44 am

Observandu-l ca se sprijina in coate, nu inteleg ce vrea sa faca, afland in scurt timp raspunsul.Ma repezesc asupra lui ,reluandu-mi starea de om calm cand il vad pus pe picioare si ramand neclintit. Observ cum cearsaful aluneca incet pe picioarele acestuia, lasand descoperita culoarea boxerilor.Inghit sec, inchizand ochii. Daca ma uitam la el,stiam ca nu ma voi puteam controla.Prea tarziu insa.Imaginea aceeasi isi pusese deja amprenta in mintea mea.Imi puteam imagina usor lucruri erotice cu baiatul.
-Ce crezi ca faci?Nu ai voie inca .. sa te..ridici.
Spun,incercand sa leg cu greu cuvintele intre ele.
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 5:52 am

Si eu eram uimit ca ramasesem inca in picioare,chiar nu doream sa am parte de inca o cazatura,dar uite ca super eroul a venit in ajutor,chiar daca se afla acolo cu un motiv,nu avea de ce sa se ingrijoreze,nu cazusem.I`am observat starea,vazand ca se comporta mai ciudat ca prima data si de abia vorbea.
-Hmm...dar amortisem,i`am zis,cautand si o alta scuza.
Inca nu imi dadusem seama ca am ramas fara cearsaf pe mine,caci m`as fi acoperit imediat.
Sus In jos
Chris

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 5:57 am

Deschid lent unul dintre ochi, privindu-l pe baiat si muscandu-mi buza inferioara. Puteam spune cu usurinta ca baiatul imi trezise latura pe care incercam sa o ascund, mai nou,cu greu. Imi scutur capul ,muscandu-mi tot mai tare buza pentru a ma trezi din hipnoza aplicata de pusti.Cu toate ca nu prea functiona, continuam prin aceleasi gesturi,sperand sa foloseasca la ceva.Simteam cum ma iau caldurile, asa ca imi trec mana peste frunte,inghitind sec.Deschid si celalalt ochi, incercand sa-mi reiau latura expusa pana acum.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: I don't have a title   

Sus In jos

I don't have a title
Sus 
Pagina 1 din 7Mergi la pagina : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
conquest-paradise :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: