conquest-paradise

real rpg

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

I don't have a title

In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Kriss

Data de inscriere : 12/08/2010

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 6:03 am

Am vazut ca nu ma baga in seama,ba mai rau,repeta aceleasi gesturi de as musca buza.Cum trebuia sa reactionez?Ma simteam ca un desenele cu Scooby Doo,asa ca pentru o secunda am crezut ca e cineva in spatele meu iar el incearca sa ma avertizeze.Nu m`am abtinut si m`am uitat in spate,dar nu era nimeni,niciun zombie,fantoma,sau alte creaturi.Mi`am dus usor mana la ceafa,ranjind,insa tot nu reactiona.Am vazut ca si`a deschis ochii asa ca m`am ridicat pe varfuri ca sa ajung la chipul lui.Brusc,mi`am pus mana pe umarul sau,apoi,incolacind`o dupa gatul acestuia,i`am soptit:
-S`a intamplat ceva?
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Chris

Data de inscriere : 13/08/2010
Localizare : Intr-un loc cat se poate de retras, specific mie

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 6:07 am

Observ ca baiatul se uita in spate,neintelegandu-i gestul.
-Nu ..s-a..intamplat nimic.
Spun cu greu,dorind sa ma mentin pe pozitie.Ii prind mana, lasandu-i-o sa cada pe langa corp:
-Pustiule, nu stiu daca o faci intentionat, insa termina.Nu vrei sa ma cunosti
*la naiba!Nu stiu cat voi mai rezista...*
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 6:12 am

Cu toate ca zisese nu,eu stiam ca se intamplase ceva,se comporta ciudat iar eu ma simteam si mai ciudat ca nu pricepeam ce vrea sa faca.Mi`a prins si mi`a indepartat mana,facandu`ma sa inteleg ca il deranjasem cu ceva.A zis ca nu stia daca o fac intentionat.Ce sa fac?L`am privit ciudat,insa apoi am zis ca mai bine ma asez la loc in pat,insa am vazut un fotoliu ce parea si mai confortabil.Mi`am indreptat privirea spre fotoliu,intorcandu`i brunetului spatele,incercand sa merg,dar din nou cearsaful ma impiedica.
Sus In jos
Chris

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 6:18 am

Poate ca am fost cam dur,insa asa era comportamentul meu:rece si lipsit de sens. Stiam ca daunez planetei,dar nici ca-mi pasa.Privesc in continuare miscarile baiatului,observand cum se impiedica.Maresc ritmul pasilor,vrand sa ajung inaintea lui.Il prind cu o mana de picioare si una mi-o strecor pe spatele acestuia, luandu-l in brate.Ce-i drept eram cam vulnerabil,si greutatea acestuia ma apasa.Il asez ,cu greu, pe pat, luand cearsaful si punandu-i-l peste el.Nu scot niciun cuvant, doar ma asez peste baiat,sprijinindu-ma in coate.Il sarut scurt pe frunte:
-Noapte buna!
Ii urez, ridicandu-ma si vrand sa ma pun jos
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 6:24 am

Am vazut cum ma apropi din nou de pamant,simtind deja cum ma lovesc iar,insa asta nu s`a intamplat.Super eroul meu,cum ii spuneam mai nou,ma prins inainte sa cad,ba mai mult,ma dus chiar in pat.Uff,chiar acolo nu voiam sa ajung iar.Am observat tocmai in acel moment ca imi lipseste cearsaful si m`am inrosit putin,insa atunci cand s`a arpopiat de mine si mi`a sarutat fruntea,m`am inrosit si mai rau.Tocmai imi zisese noapte buna.Huh?Avea pretentia sa ma culc de la ora aia?Cand am vazut ca se pregateste sa isi reia locul jos,l`am prins de mana si l`am tras cu toata forta,incercand sa il fac sa se intoarca cu fata,insa cine si`ar fi imaginat ca are atata forta?L`am facut pe tip sa cada chiar langa mine,in pat.
Sus In jos
Chris

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 6:28 am

Ii simt palma pe mana mea,inchizand ochii.Nu stiu exact ce s-a intamplat,insa ma trezesc cu fata pe perna,aceasta oprindu-mi aerul. Raman nemiscat pentru cateva momente, nestiind cum sa reactionez.Imi mut capul intr-o parte tragand aer in piept.Imi pun cotul pe perna,lipindu-mi capul de palma.
-Este ceva ce imi scapa?
intreb,ridicand spranceana si apropiindu-ma lent de chipul sau.
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 6:33 am

M`am simtit usurat sa il vad langa mine,acum stiam ca nu mai dormea pe jos din cauza mea.Poate ca nici nu as fi fost acolo cu el daca nu imi sarea mie tandara sa ies afara cu placa.Ca veni vorba,unde o fi fost oare?Nu conta asta acum,o alta intrebare de a lui avea prioritate,insa nu am avut curajul sa ii raspund asa ca am ramas tacut,facandu`i mai mult loc in pat.
-Umm..am mormait,incercand sa zic ca imi e cald,dar nu am reusit,caci l`am vazut cum isi apropie chipul de mine .
Sus In jos
Chris

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 6:36 am

Inca nu aveam chef sa descopar raspunsul la intrebarea adresata.Ca de obicei, tipic mie.
-Umm..ce?
Il intreb suspicios,gandindu-ma inca la cele intamplate
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 6:38 am

-Imi e cald,am zis bosumflat,dandu`mi cearsaful la o parte de pe picioare,punand imediat o perna in locul lui.Mi`am dus mainile sub cap,stand pe o parte cu fata la el,punand cearsaful pe el,intentionat,sa il enervez putin.
Sus In jos
Chris

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 6:46 am

Inchid ochii cand simt cearsaful pe mine.Il iau si-l arunc pe jos,nevazand mai exact unde. Imi lipsesc chipul de-al sau,observand caldura din obrajii sai. De data asta, chiar ca nu aveam idei...
-Iti dau o pastila...?
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 6:49 am

Vazand cum aruncase cearsaful,credeam ca va urma un tipat,adresat chiar in urechea mea,asa ca mi`am inchis usour unul din ochi,insa intrebarea lui ma mirat.Am dat simplu negativ din cap.Nu intelegeam de ce credea ca am nevoie de o pastila,poate din cauza caldurii ce o emana corpul meu.Mi`am ridicat deodata capul,din ce in ce mai mult,privind spre fereastra,tocmai auzisem un zgomot ciudat.
Sus In jos
Chris

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 6:53 am

Observand ca baiatul privea in spatele meu,din curiozitate ma uit si eu.Nu observ nimic iesit din comun.Ridic o spranceana:
-Ce s-a intamplat?
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 6:57 am

Daca imi pusese o astfel de intrebare insemna ca el nu auzise nimic,asa ca ma facut sa ma asez la loc.
-Nimic,cred ca incep sa aud voci,am replicat,stand la locul meu.
In urmatoarea clipa am auzit acelas zgomot,facandu`mi genunchii si bratele sa tremure usor.Nu parea un sunet obisnuit si era chiar straniu,asa ca m`am ingramadit in bratele baiatului.
Sus In jos
Chris

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 7:03 am

Surprins de reactia baiatului, imi las mana sa cada pe spatele acestuia.Cu toate ca nu stiam nimic despre el, imi era deajuns sa ii cunosc reactiile si sa-l vad personal.
-Esti bine?
Il intreb,miscandu-mi lent mana pe spatele lui.
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 7:05 am

Ma simteam protejat in bratele lui.De ce?Nu stiu,probabil ca fusese in stare sa aibe grija de mine iar eu inca il consideram un super-erou.
-Nu auzi si tu..sunetele astea?il intreb,punandu`mi mainile pe abdomenul sau,pastrand o distanta intre noi.
Sus In jos
Chris

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 7:10 am

-Sunete?Calm ...eu nu aud nimic
Nu stiam ce sa cred:sa fie doar o proasta ademenire sau chiar auzea ceva?
-Vrei sa ma duc sa verific?
Il intreb, incercand sa-l linistesc,cu toate ca numai incercasem acest lucru si nici nu ma descurcam.
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 7:12 am

Corpul lui era rece,ceea ce ma facea sa ma lipesc de el.Chiar asta am si facut,mai ales ca eu ardeam,nu numai din cauza fricii.Zisese ca el nu aude nimic,ciudat,asta ma speria si mai tare.Cu toate ca nu doream sa il las sa plece de langa mine,am zis ca mai bine sa verifice.
-Verifica,dar...Va dura mult?
Sus In jos
Chris

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 7:20 am

-Nu va dura mult.
Spun, zambind in sinea mea.Ma simteam parca intr-un film de groaza, lucru ce ma facea sa rad,cu toate ca nu vroiam sa o arat.Pasesc spre geam deschizandu-l.Observ o gasca de pusti handicapati,dupa parerea mea, care se drogau la coltul unui bloc.Raman neclintit,amintindu-mi deprima mea incercare, prima senzatie.Imi indrept privirea spre baiat,incercand sa schitez un zambet:
-Doar niste pusti mici
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 7:23 am

Cum s`a ridicat ,cum am simtit ca trupul lui rece nu mai e acolo.Ii vedeam silueta cum se apropie de fereastra,deschizand`o.Niste pusti,zicea?Ce faceau aia la ora aia acolo?Era tarziu,foarte tarziu,defapt nu stiam cat era ceasul dar banuiam.
-Doar atat?l`am intrebat pentru a ma asigura.Ce tot fac acolo de scot atatea sunete?
Sus In jos
Chris

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 7:25 am

-Nimic special.Isi irosesc momentele unice din viata,cum am facut si eu.
Spun, ultimele cuvinte soptindu-le.
-Acum mai esti speriat?
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 7:30 am

Nu intelegeam ce a vrut sa spuna,si defapt nici nu imi pasa.Insa ma mai calmasem.
-Nici nu am fost speriat,i`am zis,treacandu`mi mana prin par.
Il mintisem,dar nu intentionat,nu voiam sa par chiar asa fricos.
Sus In jos
Chris

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 6:39 pm

Zambesc slab la replica baiatului.Ma amuza cand vroia sa-si mascheze frica.Pasesc spre pat, asezandu-ma iar jos,nefiind sigur ca ar fi o idee buna daca m-as aseza iar langa el.
-Ce-ti mai face piciorul?
Il intreb, vrand sa ma asigur de conditia genunchiului acestuia.
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 8:21 pm

Cand am vazut ca se asezase jos,am murmurat ceva de neintels,dar nu i`am zis sa vina in pat.Cine stie ce o fi crezut,ca aveam chef de perversitati.M`am intors pe partea cealalta,cu fata spre el,afisand un zambet slab.
-Cred ca e mai bine,nu stiu sigur daca pot merge.
Sus In jos
Chris

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 8:24 pm

-Bun, asta e bine. Cat in privinta mersului.. nu conteaza atat timp cat nu simti nicio durere .
Ii spun, stand pe plapama intinsa pe jos si rezemandu-mi capul de marginea patului.Inchid lent ochii, ducandu-mi mana pe pierce'uri avand ca scop sa le dau jos sa nu ma incomodeze daca adorm.Renunt la idee, pastrandu-mi ochii inchisi
Sus In jos
Kriss

MesajSubiect: Re: I don't have a title   Vin Aug 13, 2010 8:29 pm

-Dar daca nu o sa pot merge niciodata?i`am zis,incepand sa devin agitat.
Singurul lucru la care ma gandeam era ca nu mai puteam sa folosesc niciodata placa,sau ca as fi stat mereu acasa,asta ar fi fost bine,poate nu mai mergeam la scoala.M`am pus pe burta,tinandu`mi barba in palme,holbandu`ma la tip.
-Iti e somn?
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: I don't have a title   

Sus In jos

I don't have a title
Sus 
Pagina 2 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
conquest-paradise :: Camin :: Camere-
Mergi direct la: