conquest-paradise

real rpg

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Ratacind printre carti

In jos 
AutorMesaj
Takumi

Data de inscriere : 14/08/2010

MesajSubiect: Ratacind printre carti   Sam Aug 14, 2010 2:55 am

Intr-un tricou negru si o pereche de blugi largi si negrii, cu mainile in buzunar, am intrat pe usa bibliotecii privind ametit in jur. Nu mai intrasem de mult intr-o biblioteca, iar atatea carti, deja ma simteam un tocilar. Mi-am dat ochii peste cap si am inceput sa pasesc printre rafturi, cu o mana atingand cotorul fiecarei carti in parte. M-am oprit in dreptul raftului cu litera F si am inceput sa-mi mut privirea de pe carte pe carte, incercand sa gasesc un titlu interesant.
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Tatsuya Fujiwara

Data de inscriere : 13/08/2010

MesajSubiect: Re: Ratacind printre carti   Dum Aug 15, 2010 1:40 am

Am intrat in biblioteca tinandu'mi mainile in buzunarul hanoracului negru cu niste cranii argintii. Am pasit printre rafturi privind neinteresat cartile.
Sus In jos
Takumi

Data de inscriere : 14/08/2010

MesajSubiect: Re: Ratacind printre carti   Dum Aug 15, 2010 1:44 am

Mi-am plimbat degetul aratator peste cateva carti, apoi am luat una la nimereala. M-am uitat pe coperta ei, citind titlul, "Fascinatie". Am dat din umeri, si m-am intors brusc spre o masa, neatent dand pe jos cateva carti de pe raft.
-La naiba. soptesc cat pentru mine, lasandu-ma pe bine si punand cartea aleasa de mine pe genunchi, incepand sa le strang pe cele cazute jos.
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ratacind printre carti   

Sus In jos

Ratacind printre carti
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
conquest-paradise :: City :: Biblioteca-
Mergi direct la: